Credit Check

Kasa online dostępna jest na wyciągnięcie ręki – szybko i, zazwyczaj, na jasnych zasadach. Teraz będzie jeszcze bezpieczniejsza – dzięki nowemu systemowi chroniącemu przed zbytnim zadłużeniem.

Ubieganie się o pożyczkę nie wiąże się z wieloma skomplikowanymi procedurami, jednak wiele wniosków zostaje odrzuconych, najczęściej ze względu na niedostateczną zdolność kredytową lub niekorzystnie świadczącą o wnioskodawcy historię kredytową. Nowa baza weryfikująca dane kredyto- i pożyczkobiorców sprawi, że kasa online dostępna będzie bardziej wybiórczo, i zabezpieczy klientów przed nadmiernym zadłużeniem.

Działanie systemu Credit Check

System sprawdza, czy klient posiada w momencie złożenia wniosku zadłużenie oraz odnotowuje wszystkie nieterminowe spłaty lub uchylenia. Dotyczy to również innych usług innych instytucji, ponieważ baza Credit Check zapobiega problemom zarówno konsumentów narażonych na przeciążenie finansowe, jak i stratom odnotowywanym przez firmy pożyczkowe.

Dzięki temu każda wypłacana kasa online posiadać może niezbędne dane do zweryfikowania wszystkich wniosków, obliczenia zdolności kredytowej oraz szczegółowego oszacowania ryzyka pożyczki, ponoszonego zarówno przez klienta, jak i pozabankową firmę oferującą takie usługi.

Bezpieczna kasa online i ochrona klientów

Nowoczesna technologia pozwala, aby sprawdzenie potencjału pożyczkowego w formularzu przebiegło w przeciągu kilku sekund i ułatwiło sprawne zrealizowanie całej operacji. Pozytywnie rozpatrzone przez Credit Check wnioski realizowane są znacznie szybciej i przy mniejszych opłatach.

Informacje dotyczące pożyczek przeterminowanych o ponad 60 dni udostępnione mogą być każdemu przedsiębiorcy, dzięki integracji z Krajowym Biurem Informacji Gospodarczej. Wszystkie dane podlegają ogólnemu obiegowi gospodarczemu, co sprzyja polepszeniu statusu consumer finance w Polsce.

Za oddział zajmujący się bazą Credit Check na terenie naszego kraju odpowiada spółka Deltavista, której właścicielem jest powstała w 1988 roku w Bolonii Grupa CRIF. Należy ona do europejskich liderów bankowości w dziedzinie kredytowej i funkcjonuje obecnie w ponad pięćdziesięciu krajach, co daje pewność i gwarancję na profesjonalne prowadzenie usług realizowanych przez bazę.