szkolna wyprawka

Wyprawka szkolna to coroczne zmartwienie wszystkich uczniów, a zwłaszcza ich rodziców. Jak przygotować dziecko na nowy rok szkolny i dodatkowo zaoszczędzić? Pomoże w tym pożyczka na 30 dni.

Choć wakacje trwają jeszcze w najlepsze, to upalne dni szybko odejdą w zapomnienie i zacznie się kolejny rok szkolny. Nie czekajmy ze skompletowaniem szkolnych wyprawek do ostatniej chwili i zabierzmy się za przygotowania do powrotu do szkoły dużo wcześniej niż pod koniec sierpnia – ceny są wtedy sporo niższe, a wybór produktów dużo większy. Jeśli oszczędności wydaliśmy na wyjazd na urlop i nie dysponujemy w tej chwili kwotą, która wystarczy na kupno podręczników, zeszytów i plecaków, doskonałym rozwiązaniem będzie pożyczka na 30 dni.

Dlaczego warto się pospieszyć ze szkolnymi zakupami?

Większość osób niepotrzebnie czeka z kompletowaniem szkolnej wyprawki aż do końca sierpnia. Niektórzy po szkolne akcesoria wybierają się dopiero pierwszego września. To bardzo zły pomysł. Dlaczego? Przede wszystkim spora część asortymentu jest już wtedy wyprzedana. Wybór produktów jest dużo mniejszy, a my pod presją czasu zmuszeni jesteśmy kupować plecak czy trampki na zajęcia sportowe, które nie do końca spełniają nasze oczekiwania. Często pod koniec sierpnia w sklepach zostają już tylko produkty z górnej półki cenowej.

Co więcej, sklepy zdają sobie sprawę z tego, że kiedy będziemy robić zakupy w pośpiechu, nie będziemy tak skupieni na analizowaniu cen i specjalnie je podwyższają. Zakupy szkolne robione na ostatnią chwilę to zawsze dużo większe obciążenie dla domowego budżetu, a przy tym i większy stres – czy uda nam się wszystko kupić na czas? Czy w sklepie są jeszcze zeszyty w linię? Czy nie będziemy musieli specjalnie sprowadzać podręcznika i czekać na niego do połowy września?

Pożyczka na 30 dni – szybki zastrzyk gotówki na szkolną wyprawkę

Szkolne zakupy najlepiej zrobić jeszcze w lipcu – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ceny są wtedy niższe, ilość produktów dostępnych w sklepach dużo większa, my nie odczuwamy jeszcze presji czasu i możemy skupić się na wyszukaniu atrakcyjnych ofert, a nawet czerpać przyjemność z wybierania plecaka czy zeszytów dla dziecka. Jak zdobyć gotówkę na takie „przyspieszone” zakupy? Pieniądze na szkolną wyprawkę szybko znajdą się w naszych portfelach dzięki chwilówce.

Pożyczka na 30 dni to doskonały pomysł, jeśli chodzi o wcześniejsze zakupy szkolne – będziemy mieli środki, żeby zrobić zakupy teraz, kiedy wszystko jest tańsze, więc mamy szansę sporo zaoszczędzić. Po 30 dniach, kiedy podreperujemy finanse, zwrócimy pieniądze, a w naszej kieszeni jeszcze zostanie gotówka, którą musielibyśmy wydać na plecak czy buty dla dziecka, gdybyśmy kupowali je we wrześniu.