kurtka na zimę

Ciepłe dni powoli odchodzą w niepamięć. Na horyzoncie coraz częściej widać zimę i niskie temperatury. Jak się zatem przygotować do zimy? Weź pożyczkę online w 15 minut i kup sobie ciepłą kurtkę.

Deszczowe, chłodne dni to niemalże obowiązkowy element polskiej jesieni. Również zima w naszym kraju, choć rzadko kiedy towarzyszą jej opady śniegu, nie jest szczególnie przyjemnym okresem. Przebywanie poza domem zaczyna stanowić nie lada wyzwanie – dlatego też wyposażenie się w odpowiednią odzież na tę porę roku to podstawa! Najważniejszą, potrzebną codziennie częścią zimowej garderoby jest kurtka. Zobacz, jakie kurtki są modne w tym sezonie, weź pożyczkę online w 15 minut i przygotuj się na zimę!

Najnowsze trendy w modzie zimowej

W zależności od pory roku kurtki bardzo różnią się od siebie. Zatem warto mieć w szafie kilka egzemplarzy przystosowane do różnych temperatur i na zmieniającą się pogodę. Polska zima nie należy do łagodnych, dlatego warto kupić kurtkę o odpowiedniej grubości, która uchroni organizm przez bardzo niskimi temperaturami, przed deszczem i silnym wiatrem.

W tym sezonie bardzo popularne są kurtki parki obszyte od wewnętrznej strony ekologicznym futerkiem lub kożuszkiem. Rozwiązanie to jest o tyle dobre, że kurtki tego typu są nie tylko ciepłe i bardzo komfortowe w użytkowaniu, ale również bardzo miłe w dotyku.

Dość często spotykanym na ulicach modelem są również kurtki puchowe, które są jednymi z najcieplejszych okryć wierzchnich dostępnych na rynku.

Najmodniejsze kolory tej zimy

W zimie z reguły dominują czarne, szare i brunatne odcienie. Warto zatem przełamać taką monotonię modową i nieco zaszaleć kolorystycznie. Zamiast wybierać smutne kolory można postawić na stonowaną żółcień, zieleń w odcieniu khaki, brudny róż czy krwistą czerwień. Z pewnością osoba tak ubrana będzie się wyróżniać wśród zimowej szarówki, pomiędzy ludźmi ubranymi w smutne, ciemne kolory. Jasne kurtki można natomiast zestawić z ciemniejszymi dodatkami takimi jak czapka, szalik czy rękawiczki. Bez wątpienia będzie to udane zestawienia.

Weź pożyczkę online w 15 minut i nie obawiaj się zimy

Ładny i modny wygląd może niestety wiązać się z dużymi wydatkami. Kurtki markowych projektantów albo nawet te ze znanych sieciówek nie są tanie, zwłaszcza jeśli lubimy dobrą jakość wyrobów odzieżowych.

Na takie sytuacje warto być przygotowanym. Jeśli konto bankowe świeci pustkami warto pomyśleć o innym rozwiązaniu. Weź pożyczkę online w 15 minut, a z pewnością żadna zima nie będzie Ci straszna. Zapoznaj się z ofertą i nie zwlekaj. Zima tuż tuż.