kino

Deszczowa i wietrzna pogoda za oknem zniechęca do wyjścia z domu. Nie jest to jednak powód, by się nudzić. Możesz zaprosić znajomych, zrobić dużą miskę popcornu i świetnie bawić się przy dobrym filmie. Zobacz, jakie filmy warto zobaczyć, podczas długich jesiennych wieczorów.

Coś romantycznego

  • Bezsenność w Seattle – bestseller, który znany jest wszystkim, jednak w jesienne wieczory warto po niego sięgnąć. Annie (Meg Ryan) wybiera się w podróż do Seattle, aby odnaleźć i poznać Sama (Tom Hanks) i jego syna, który szuka miłości dla swojego taty i decyduje się opowiedzieć o tym podczas audycji radiowej. Ta przepiękna historia miłosna naładuje nas pozytywnymi emocjami, których w deszczowe i chłodne dni może zabraknąć.
  • Lepiej późno niż później – zabawna komedia miłosna, która pokazuje, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno. Miłość jest dla każdego, niezależnie od wieku i spotyka nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Doborowa obsada, Diane Keaton, Jack Nicholson i Kean Reeves oraz zaskakująca fabuła wciąga widza, zaciekawia i rozśmiesza aż do ostatnich scen.

Dla całej rodziny

  • Krudowie – to zabawny film familijny dla całej rodziny. Rozśmieszy nie tylko najmłodszych, ale również rodziców i dziadków. Akcja toczy się w prehistorii, gdzie pozycja człowieka „króla łowców” nagle zostaje zagrożona rewolucyjnym wynalazkiem, jakim jest ogień. Film opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców, którzy poznają nie tylko nowe zjawiska i wynalazki, ale również siebie nawzajem, nowe uczucia i odkrywają, jak ważne są więzi rodzinne i miłość.
  • Listy do M – film dla całej rodziny, który opowiada o pięciu różnych historiach z życia wziętych. Ich pogubieni życiowo bohaterowie odkrywają, że to co ich spotkało to właśnie jest miłość. Sceneria Bożego Narodzenia nadaje wyjątkowy nastrój i potęguje i tak bardzo silne emocje, które towarzyszą wszystkim bohaterom. Wigilia to czas cudów, a perypetie głównych bohaterów są tego najlepszym przykładem.

Duża porcja humoru

  • Kac Vegasopowieść o grupce przyjaciół, którzy udają się na ostatni kawalerski wypad do Las Vegas. Następnego dnia rano nic nie pamiętają i muszą odtworzyć swe nocne przygody.Film pełen jest zaskakujących i zabawnych zwrotów akcji i dobrego humoru.
  • Wpadka – zabawna historia, która rozpoczyna się szybką przygodą na jeden raz. Nikt nie przypuszczał, że ta znajomość zaowocuje ciążą. Teraz przed dwójką nie znających się i zupełnie różnych osób pojawia się bardzo trudne wyzwanie. Chcą spróbować być razem i stworzyć  rodzinę dla dziecka, które ma się wkrótce urodzić. Czeka ich wiele zabawnych perypetii, dzięki którym poznają się nawzajem i jeszcze bardziej dostrzegają dzielące ich różnice. Czy im się uda? Miłość może przecież pojawić się niespodziewanie i zaskoczyć wszystkich.
  • Millerowie – pełna humoru historia, która przedstawia losy samotnego dealera narkotyków, który dostaje duże zlecenie na przywiezienie z Meksyku sporej ilości marihuany. Aby nie wzbudzać podejrzeń i być bardziej wiarygodnym w oczach urzędników granicznych, prosi o pomoc dwójkę nastolatków z marginesu społecznego oraz striptizerkę (Jennifer Aniston), którzy udają jego rodzinę. Film pełen jest zabawnych perypetii
    i humorystycznych zwrotów akcji a zakończenie filmu dla wielu będzie wielkim zaskoczeniem. Film jest dowodem na to, że każdy może się zmienić i dostać kolejną szansę od losu.

Dobre kino to fantastyczny sposób na jesienny wieczór. Warto więc spędzić go z rodziną lub przyjaciółmi i wspólnie obejrzeć zabawny i pełen dobrego humoru film, który szybko pozwoli zapomnieć o przygnębiającej pogodzie za oknem.